Дата: від до Скинути

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР НАТО – ПАРЛАМЕНТАРЯМ: «ПІДТРИМУЙТЕ УКРАЇНУ СТІЛЬКИ, СКІЛЬКИ ПОТРІБНО»

У своєму зверненні до парламентарів – членів Християнсько-демократичного союзу, Християнсько-соціалістичного союзу і групи Європейської народної партії в понеділок, 6 березня 2023 року, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підкреслив необхідність підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. Виступаючи в Європейській комісії в Брюсселі, Генеральний секретар наголосив, що союзники по НАТО повинні бути готовими надавати підтримку Україні протягом тривалого часу.

10:23 07.03.2023

ПЕРЕТВОРИ СВОЮ ЛЮТЬ НА ЗБРОЮ!

Бажаєш захистити своїх рідних та остаточно вигнати окупанта з української землі? Долучайся до штурмової бригади Національної поліції України «Лють» та до інших штурмових бригад «Гвардії наступу».

16:44 06.03.2023

14 МЛН УКРАЇНЦІВ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ ПОТРЕБУЮТЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ: ЯК МИ РЕАГУЄМО НА СТРЕС

Експертні дослідження, проведені за підсумками року повномасштабної війни з Росією, впевнено констатують: майже три чверті українців перебувають у стані напруженості та стресу.

08:58 06.03.2023

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою надання допомоги і захисту прав військовослужбовців та членів їх сімей, громадська організація «Держава і право» розробила відповідний алгоритм дій для отримання компенсацій. З практики відомо, що поранені військовослужбовці, члени їх сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців, зустрічаються зі складнощами при зборі документів для отримання гарантованих державою допомог, пільг, інших елементів соціального захисту.

13:54 03.03.2023

ВЕРХОВНА РАДА РАТИФІКУВАЛА УГОДУ МІЖ УКРАЇНОЮ І ЄС ПРО УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ЦИФРОВА ЄВРОПА»

23 лютого 2023 року, Верховна Рада України схвалила законопроєкт № 0187 «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021-2027)»

10:13 03.03.2023

ТРЬОХ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ВЛАШТОВАНО ДО ХОРУЖІВСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Начальником відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради Людмилою КОСТЯН спільно з поліцейським офіцером громади сектору превенції Роменського відділу поліції Юрієм ЛОГВОЮ, 02.03.2023 року проведено ряд заходів щодо влаштування трьох дітей до Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

09:40 03.03.2023

УРЯД ПРОДОВЖИВ ДІЮ НИЗКИ СОЦВИПЛАТ

Цього року Уряд продовжив дію соціальних виплат, термін яких сплив вже після 24 лютого 2022 року. Виплати здійснюватимуться автоматично протягом всього воєнного стану та ще 1 місяць після його завершення.

08:26 01.03.2023

НАША ЛЮТЬ ВЕДЕ У НАСТУП

Приєднуйся до об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють». Тренуємо ефективно знищувати російських окупантів, аби звільнити наші території.

08:24 01.03.2023