Дата: від до Скинути

ВЕРХОВНА РАДА РАТИФІКУВАЛА УГОДУ МІЖ УКРАЇНОЮ І ЄС ПРО УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ЦИФРОВА ЄВРОПА»

23 лютого 2023 року, Верховна Рада України схвалила законопроєкт № 0187 «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021-2027)»

10:13 03.03.2023

ТРЬОХ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ВЛАШТОВАНО ДО ХОРУЖІВСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Начальником відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради Людмилою КОСТЯН спільно з поліцейським офіцером громади сектору превенції Роменського відділу поліції Юрієм ЛОГВОЮ, 02.03.2023 року проведено ряд заходів щодо влаштування трьох дітей до Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

09:40 03.03.2023

УРЯД ПРОДОВЖИВ ДІЮ НИЗКИ СОЦВИПЛАТ

Цього року Уряд продовжив дію соціальних виплат, термін яких сплив вже після 24 лютого 2022 року. Виплати здійснюватимуться автоматично протягом всього воєнного стану та ще 1 місяць після його завершення.

08:26 01.03.2023

НАША ЛЮТЬ ВЕДЕ У НАСТУП

Приєднуйся до об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють». Тренуємо ефективно знищувати російських окупантів, аби звільнити наші території.

08:24 01.03.2023

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ, ЩО ОБРОБЛЯЮТЬ НЕ МЕНШЕ 1000 га СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДЬ!

Затверджено критерії з визначення підприємств, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період.

08:14 01.03.2023

НОУТБУКИ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

З метою покращення забезпечення ефективної роботи педагогічних працівників, 4 заклади загальної середньої освіти Липоводолинської громади отримали 25 ноутбуків, що стало можливим за сприяння Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компаній «HP» та «Microsoft».

08:50 28.02.2023

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА ЛИПОВА ДОЛИНА!

03.03.2023 з 11.00 до 16.00 години в приміщенні ЦНАПу за адресою смт Липова Долина вул. Полтавська, 17 буде здійснюватись прийом громадян за попереднім записом (номери першого списку 790-870, номери другого списку 1-50) на реєстрацію у програмі УВКБ ООН для видачі грошової допомоги.

16:12 27.02.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА АВТОМАТИЗОВАНИЙ ПОРТАТИВНИЙ КОМПЛЕКС “МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

У рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України”, що реалізовується компанією GIZ за співфінансування Європейського Союзу та Уряду Німеччини (Oleksandr Khoruzhenko), 27 лютого 2023 року Липоводолинська селищна територіальна громада отримала «Мобільний офіс» - спеціальне обладнання, завдяки якому адміністративні послуги надаватимуться тим жителям громади, які з різних причин не можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг.

16:03 27.02.2023

ЗМАГАННЯ З ШАШОК

25 лютого в спортивному клубі Липоводолинської селищної ради проходила особиста першість з шашок. Змагання проходили за коловою системою. У турнірі взяли участь 17 шашкістів, серед яких 11 чоловіків та 6 жінок.

15:05 27.02.2023