ПРОВЕДЕНО РЕЙД: «СІМ’Я І ДІТИ»

20.02.2023 року начальником відділу «Служба  у справах дітей» Людмилою КОСТЯН,  фахівцями з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Липоводолинської селищної ради, спільно з поліцейським офіцером громади сектору превенції Роменського відділу поліції Юрієм ЛОГВОЮ проведено рейд-перевірку «Сім’я і діти» на території двох старостинських округів Липоводолинської селищної територіальної громади.

10:03 21.02.2023

НЕБЕСНА СОТНЯ - ПЕРШІ ГЕРОЇ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ

Сьогодні Липоводолинщина разом із всією Україною вшановує пам'ять українців, які змінили перебіг історії нашої держави дев‘ять років тому, під час Революції гідності, в центрі Києва, коли відбулися масові розстріли протестувальників.

13:52 20.02.2023

ЄВРОМАЙДАН: ПОГЛЯД ОЧЕВИДЦІВ

До Дня вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні на сайті Держархіву Сумської області відкрита документальна виставка «Євромайдан. Погляд очевидців».

13:03 20.02.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

22 лютого з 11.00 до 16.00 години в приміщенні ЦНАПу за адресою смт Липова Долина вул. Полтавська, 17 буде здійснюватись прийом громадян за попереднім записом (номери 221-400) на реєстрацію у програмі УВКБ ООН для видачі грошової допомоги.

10:23 20.02.2023

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР НАТО НА МЮНХЕНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ: «ДАЙТЕ УКРАЇНІ ТЕ, ЩО ЇЙ ПОТРІБНО ДЛЯ ПЕРЕМОГИ»

Виступаючи на Мюнхенській безпековій конференції в суботу, 18 лютого 2023 року, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив на тому, що за рік після повномасштабного вторгнення Росії в Україну президент Путін планує не мир, а ще більше війни. Генеральний секретар сказав: «Ми повинні надати Україні те, що їй потрібно для перемоги і переваги як суверенна і незалежна країна Європи».

14:32 19.02.2023

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Стрілецький батальйон Сумської області формується з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби.

13:55 17.02.2023

УСЕ БІЛЬШЕ ДОБРОВОЛЬЦІВ НА СУМЩИНІ ЗАПИСУЮТЬСЯ ДО ШТУРМОВИХ БРИГАД

Нагадуємо, 2 лютого 2023 року було оголошено про початок рекрутингового проєкту МВС України «Гвардія наступу». Його метою є формування штурмових бригад у складі Національної гвардії (6 бригад), Національної поліції (1 бригада) та Держприкордонслужби (1 бригада). Наразі триває запис добровольців до цих бригад.

09:46 17.02.2023