Оголошення

ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ З ЕКСПОРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ПРИГОДІ СТАНЕ НОВИЙ ВИПУСК CONSULTAN'S DIGEST #4

Чергова порція цікавих статей про логістику, а також про виставки, торговельні місії та 5 кейс-стаді у Consultant's Digest #4 в рамках освітньої програми Train the Trainers вже доступна для підприємців, експортерів та консультантів з питань експорту. Нова збірка – це мікс корисної інформації та цікавих історій співпраці з українськими компаніями для виходу на зовнішній ринок чи інтенсифікації експорту на вже опанованому.

15:53 11.03.2021

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР-КЛАСУ

До відома сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності, що здійснюють господарську діяльність на території Липоводолинської громади. Повідомляємо, що 11.03.2021 в Інституті сільського господарства Північного Сходу відбудеться майстер-клас на тему: «Особливості  перезимівлі та догляду за озимими культурами навесні 2021 року».

15:07 11.03.2021

ПРО ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ

Доводимо до відома, що Кабінетом Міністрів України 22 липня 2020 року прийнято постанову № 650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. № 220.

13:56 03.03.2021

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

До Липоводолинської селищної ради звернулось Сумське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів з проханням проінформувати осіб з інвалідністю, які проживають на території селищної ради про можливість безкоштовної передплати на 2021 рік періодичного видання — газети “Сила духу”, особам з інвалідністю 1 та 2 групи. Для вирішення даного питання особі з інвалідністю необхідно надати  до відділення Фонду наступні документи: заяву-зразок додається, копію паспорту 1-2 сторінки та сторінки з відміткою про реєстрацію, копію ідентифікаційного номеру, копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності. Документи направляти за адресою: 40004, місто Суми, вул. Горького, 2.

08:41 03.03.2021

ДО ВІДОМА

Повідомлення про оприлюднення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування Стратегії розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021-2027 рр.

10:17 01.03.2021

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», 25 лютого 2021 року в Липоводолинській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи «Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Липоводолинської селищної ради» Сумської області.

14:54 26.02.2021

ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОСОБОЮ, ЯКА ДОСЯГЛА 65-РІЧНОГО ВІКУ

Законом України від 16 грудня 2020 року №1086-IX «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» внесено зміни до статті 118 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

10:06 25.02.2021

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Інформуємо, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України продовжує опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні.

09:07 19.02.2021

ЗАПРОШУЄМО НА МАЙСТЕР-КЛАС З ВИРОЩУВАННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації спільно з Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України для керівників і спеціалістів агроформувань усіх форм власності розпочинається проведення науково-організаційних заходів у форматі майстер-класів.

11:12 09.02.2021