ГРОМАДСЬКО-АКТИВНА ШКОЛА — ЯКІСНА ОСВІТА Й УСПІШНА ГРОМАДА

Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.

14:51 19.04.2021

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ПЕНСІЇ, ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ, ПІЛЬГ ТА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЇ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.

10:20 19.04.2021

З 16 КВІТНЯ НА СУМЩИНІ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ БАГАТОЕТАПНІ АНТИТЕРОРИСТИЧНІ НАВЧАННЯ

16 квітня СБ України почне багатоетапні антитерористичні навчання на Сумщині. Тренування проходитимуть до кінця травня по всій території Сумської області. Особлива увага учасників навчань буде зосереджена на прикордонних районах.

10:20 16.04.2021

ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ!

Інформуємо, що  Наказом Міністерства розвитку економіки,  торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року № 338, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.03.2021 року за № 280/35902 «Про деякі питання у сфері бджільництва», затверджено новий Порядок реєстрації пасіки.

14:36 14.04.2021

ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ТЕЛЕФОННОЇ "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ" УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна "гаряча лінія" за номером (0542) 68-70-32, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями.

10:09 13.04.2021

НЕДРИГАЙЛІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

08:36 07.04.2021