Оголошення

ЧИ Є КОМПЛЕКСНИЙ ДОКУМЕНТ, ПРОГРАМА ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАДЯН ДО ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ? ЯКЕ БАЧЕННЯ ТА СПОДІВАННЯ ДЕРЖАВИ ЩОДО ЦЬОГО ПИТАННЯ.

Інформування про Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021- 2026 роки та необхідністю ознайомитися з нею.

10:37 22.04.2024

НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЛУЧЕННЯ/УЧАСТІ ГРОМАДЯН. НАЦІОНАЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ

У Конституції України, а саме у статті 5, зазначено: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування».

09:57 22.04.2024

НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАДЯН. МІЖНАРОДНІ НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

Які нормативно-правові акти регулюють залучення громадян? Відповідно до Конституції України міжнародні договори, які ратифікувала Верховна Рада України, є невіддільною частиною українського законодавства.

09:39 22.04.2024

ЩО ТАКЕ «УЧАСТЬ ГРОМАДСЬКОСТІ», «ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ», РІВНІ ТА НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО?

Інтегруючи різні підходи та трактування, поняття «громадська участь» можна визначити як систему дій, методів, інструментів та механізмів (об’єднаних логікою відповідного алгоритму) участі громадян у визначенні та вирішенні їхніх проблем та адвокації інтересів у громаді.

09:19 22.04.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ МІСЦЕВОГО ПЛАНУ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947 відділ архітектури та житлово-комунального господарства Липоводолинської селищної ради розпочав роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Липоводолинської територіальної громади.

13:59 19.04.2024

ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ РОДИН ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ З НАВЧАННЯ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ «РАЗОМ»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

10:19 11.04.2024

ДО УВАГИ ГОСПОДАРЮЮЧИХ СУБ’ЄКТІВ!

Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918 (далі – Порядок).

14:43 08.04.2024

ІНТЕРНЕТ ДО БІЗНЕСУ ДОВЕДЕ: 10 КРОКІВ ДО ПРОДАЖІВ ОНЛАЙН

З 27 березня по 17 квітня 2024 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн». Страт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року.

09:08 05.04.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

26 березня 2024 року рішенням сесії Липоводолинської селищної ради було затверджено положення про Молодіжну раду при Липоводолинській селищній раді (з положенням можна ознайомитися тут https://rada.info/upload/users_files/04390972/ff6a5c56b384d424ab2b5d17d1d89425.pdf   ).

10:56 01.04.2024

ЗАПРОШУЄМО МОЛОДЬ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ!!!

14.03.2024 року Липоводолинська селищна рада за результатами засідання ініціативної групи щодо створення колегіально-дорадчого органу Молодіжна рада, анонсує початок анкетування молоді Липоводолинської селищної територіальної громади.

13:46 14.03.2024