Оголошення

ПРО ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ НА 2020 /2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Національна академія  статистики, обліку та аудиту  здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському,  освітньо – науковому  та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців  ступенів бакалавр та магістр здійснюється   за освітніми програмами «Прикладна статистика та  бізнес – аналітика», « Офіційна статистика», «Цифрова економіка», «Фінанси, банківська справа  та страхування», «Облік, аудит  та оподаткування», «Менеджмент  зовнішньоекономічної діяльності», «Публічне управління та адміністрування» денної  та заочної форми навчання.

14:00 10.07.2020

ІНФОРМАЦІЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до протокольного рішення від 07 липня 2020 року (протокол № 2) за результатами конкурсу переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності визнано:

16:00 09.07.2020

ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності Липоводолинської селищної ради ого­лошує КОНКУРСНИЙ ВІДБІР суб'єктів оціночної діяльності для визначення вартості об'єкта нерухомого майна:  Громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами, розташований за адресою: Сумська область, Липоводолинський район с. Берестівка вул. Центральна 22, що перебуває на балансі Липоводолинської селищної ради.

14:15 17.06.2020

ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності Липоводолинської селищної ради ого­лошує КОНКУРСНИЙ ВІДБІР суб'єктів оціночної діяльності для визначення вартості об'єкта нерухомого майна:  Будинок квартирного типу (гуртожиток), розташований за адресою: Сумська область, Липоводолинський район с. Берестівка вул. Катерини Зеленко 58, що перебуває на балансі Липоводолинської селищної ради.

13:11 17.06.2020

ПРО ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ З ТОРГІВЛІ НА РИНКАХ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Рекомендуємо суб’єктам господарювання, які здійснюють торгівлю на ринках, ознайомитися з Постановою № 34 від 06.06.2020 заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», яка розміщена на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (документи), та забезпечити її дотримання.

16:03 16.06.2020

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ТИМЧАСОВИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

З 5 червня, в Україні відкрилися ресторани та інші заклади громадського харчування.  Відтепер пообідати можна буде не тільки на літньому майданчику, а й у приміщеннях. Головна умова: дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

10:14 16.06.2020

ДО УВАГИ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, про виявлення та взяття на облік як безхазяйного майна наступних об’єктів нерухомості:

14:08 15.06.2020

КОНКУРС НА ФІНАНСУВАННЯ КОРОТКОСТРОКОВИХ ГЕНДЕРНИХ ІНІЦІАТИВ

Асоціація міст України  в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

15:01 11.06.2020

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ГРОМАДЯН ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ ТА РЕЖИМ РОБОТИ З КЛІЄНТАМИ ПРОБАЦІЇ!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»

14:32 10.06.2020

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ В ЕЛЕКТРОННІЙ ТОРГОВІЙ СИСТЕМІ ПРОДАЖУ НА АУКЦІОНІ ОБ’ЄКТА НЕРУХОМОГО МАЙНА

1. Інформація про об’єкт приватизації: Ідентифікатор об’єкта: UA-AR-P-2020-05-19-000002-2   Назва об’єкта: Майновий комплекс нежитлових будівель паливного складу    Місце знаходження об’єкта: Сумська область, смт Липова Долина вул. Полтавська 157. Балансоутримувач: Липоводолинська селищна рада код ЄДРПОУ – 04390972. Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: 42500 Сумська область смт Липова Долина вул. Роменська 10 Тел./факс: (05452) 5-11-69