УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ВИПЛАТУ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЛИСТОПАД

Дата: 01.12.2022 09:02

Фото без описуЗ 1 по 5 грудня 2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради та ВРМ (спеціалісти віддалених робочих місць відділу ЦНАП у кожному старостаті громади) проводять прийом заяв на виплату компенсації за листопад 2022 року !

Нагадаємо про  перелік документів, необхідних для отримання компенсації, що передбачені законом, та вимоги до них .

І етап. Розгляд повідомлення, щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб у жилому приміщенні на території Липоводолинської територіальної громади.

Власник жилого приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб (надалі - ВПО) подати:

Повідомлення про безоплатне розміщення ВПО, розміщених у житловому приміщенні встановленої форми.

До повідомлення додаються:

• документи, які посвідчують особу власника;
  • документи, які посвідчують особу ВПО;
  • документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
  • реєстраційні номери облікових карток платників податків власника та ВПО(за наявності);
  • довідки про взяття на облік ВПО.

У разі подання повідомлення в електронній формі (cnap.ldol@ukr.net) додаються електронні копії (фотокопії або сканкопії) документів. У випадку подання повідомлення в паперовій формі документи пред’являються адміністратору ЦНАПу та після сканування повертаються суб’єкту звернення.

ІІ етап. Зміни в кількості розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Власник жилого приміщення зобов’язаний в день зміни (припинення розміщення або прибуття ВПО) подати "Повідомлення про припинення розміщення ВПО у житловому приміщенні" встановленої форми.

У випадку подання повідомлення про прибуття ВПО до нього додаються:

- документи, які посвідчують особу ВПО;

- реєстраційні номери облікової картки платника податків ВПО;

- довідки про взяття на облік ВПО.

ІІІ етап. Визначення обсягу компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов'язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Власник жилого приміщення не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця подає:

Заяву встановленої форми.

До заяви додаються:

• документи, які посвідчують особу власника,
  • документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням,
  • довідки про взяття на облік ВПО.

У разі подання заяви в електронній формі (cnap.ldol@ukr.net) додаються електронні копії (фотокопії або сканкопії) документів. У випадку подання заяви в паперовій формі документи пред’являються адміністратору ЦНАПу та після сканування повертаються суб’єкту звернення.

Важливо! Перелік підстав для відмови у наданні компенсації: подання в повідомленні чи заяві недостовірної інформації.