Оголошення

Е-ЛІКАРНЯНІ СУМІСНИКІВ З’ЯВЛЯТЬСЯ В КАБІНЕТАХ РОБОТОДАВЦІВ: ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ

В особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 1 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

11:44 22.12.2021

МАЙЖЕ 6 ТИСЯЧ ТРУДІВНИКІВ СУМЩИНИ ПРОЙШЛИ ОПЛАЧУВАНУ САМОІЗОЛЯЦІЮ ВІД COVID-19 ЗА СОЦСТРАХІВСЬКІ КОШТИ

Аби упередити поширення коронавірусної інфекції Фонд соціального страхування України компенсує усім застрахованим особам незалежно від місця роботи втрачений за час самоізоляції від COVID-19 заробіток. З початку пандемії вже майже 6 тисяч трудівників Сумщини перебували на оплачуваній за кошти Фонду самоізоляції після контакту з хворими.

11:43 22.12.2021

ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ МЕДИКУ, ЯКОМУ ВСТАНОВЛЕНА ІНВАЛІДНІСТЬ ВНАСЛІДОК ПРОФХВОРОБИ НА COVID-19

Сьогодні Фонд соціального страхування України профінансував одноразову страхову виплату у розмірі 794 тисячі 500 гривень для лікаря-терапевта з Сумської області, якому було встановлено ІІ групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

11:42 22.12.2021

ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ДЕРЖАВНІ ОДНОРАЗОВІ ДОПОМОГИ ДЛЯ 2 СІМЕЙ, ЧИЇ РІДНІ ПОМЕРЛИ ВІД ПРОФЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

Для родин двох медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 3,4 млн гривень.

11:40 22.12.2021

ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ДЕРЖАВНУ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ СІМ'Ї МЕДИКА, ЯКИЙ ПОМЕР ВІД ПРОФЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

Для родини завідувача відділення закладу охорони здоров’я з Волинської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразову страхову виплату за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень.

11:09 20.12.2021

НА СУМЩИНІ ПРОФІНАНСОВАНО ЩОМІСЯЧНІ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗА ЛИСТОПАД 2021 РОКУ

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області профінансувало щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх родин за листопад. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 4875 осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

16:23 16.12.2021

ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ДЕРЖАВНІ ОДНОРАЗОВІ ДОПОМОГИ ДЛЯ 8 СІМЕЙ, ЧИЇ РІДНІ ПОМЕРЛИ ВІД ПРОФЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

Для родин восьми медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України 14 грудня профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 13,12 млн гривень.

16:21 16.12.2021

ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ДЕРЖАВНІ ДОПОМОГИ ЧОТИРЬОМ МЕДИКАМ, ЯКИМ ВСТАНОВЛЕНА ІНВАЛІДНІСТЬ ВНАСЛІДОК ПРОФХВОРОБИ НА COVID-19

Фонд соціального страхування України профінансував 14 грудня одноразові страхові виплати для чотирьох медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, на загальну суму 2,84 млн гривень.

16:17 16.12.2021

ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ПРОВЕЛИ НА ЛІКАРНЯНИХ НА 16,5% БІЛЬШЕ ДНІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 11 МІСЯЦІВ

Упродовж січня-листопада 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області прийняло на оплату понад 870 тисяч днів лікування від захворювань, травм, а також догляду за хворими рідними і проходження самоізоляції від COVID-19 українськими працівниками. Це на 16,5% більше, ніж за відповідний період 2020 року.

10:02 14.12.2021