ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ

З метою інформування підприємців Роменського району щодо новацій податкового законодавства фахівцями Головного управління ДПС у Сумській області та Центру обслуговування платників Роменської ДПІ буде проведено семінар з актуальних питань одноразового добровільного (спеціального) декларування, застосування РРО/ПРРО, використання електронних сервісів та новацій податкового законодавства.

15:57 31.01.2022

У 2021 РОЦІ НА СУМЩИНІ НА ФІНАНСУВАННЯ ДОПОМОГ НА ПОХОВАННЯ БУЛО СПРЯМОВАНО1,4 МЛН ГРН

Упродовж 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області надало допомоги на поховання родинам 352  працюючих Сумщини. Це на 8 страхових випадків або 2,3% більше, ніж упродовж 2020 року.

11:27 28.01.2022

ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 20 МЛН ГРН ДОПОМОГ ЗА ЧАС ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ РОДИЧАМИ

За оперативними даними упродовж 2021 року 7,3 тисяч застрахованих осіб області перебувало на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми, віком до 14 років. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області компенсувало їм втрачений заробіток за весь період здійснення догляду на загальну суму майже 20 млн гривень.

14:29 27.01.2022

ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ОДНОРАЗОВІ ДОПОМОГИ ЗА КОШТИ ФССУ ДЛЯ 3 СІМЕЙ, ЧИЇ РІДНІ ПОМЕРЛИ ВНАСЛІДОК ПРОФХВОРОБИ НА COVID-19

Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 691,9 тисячі гривень членам сімей трьох працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

14:25 27.01.2022

ПРАЦІВНИКАМ СУМЩИНИ НАРАХУВАЛИ ВЖЕ 112 МЛН ГРН ДОПОМОГ ЗА Е-ЛІКАРНЯНИМИ

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року роботодавці Сумщини подали на оплату до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області 63 тисячі електронних листків непрацездатності своїх працівників.

13:53 21.01.2022

НА СУМЩИНІ ПРОФІНАНСОВАНО ЩОМІСЯЧНІ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗА ГРУДЕНЬ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

19.01.2022 управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області здійснило фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за грудень 2021 року. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 4844 осіб.

13:50 21.01.2022

РЕФОРМА ЛІКАРНЯНИХ: ТРУДІВНИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОФОРМИЛИ ПОНАД 150 ТИСЯЧ ЕЛЕКТРОННИХ ДОКУМЕНТІВ

Від початку реформи електронних листків непрацездатності трудівники Сумської області понад 150 тисяч разів скористались новою послугою. Водночас, згідно з  даними Національної служби здоров’я України на Сумщині було створено більше 190 тисяч медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

13:17 20.01.2022

НА СУМЩИНІ СЕРЕДНІЙ РОЗМІР ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ СКЛАВ ПОНАД 35 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Понад 2 тисячі працюючих жінок Сумщини перебували у декретній відпустці упродовж 2021 року. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансувало для них понад 80 мільйонів гривень допомог по вагітності та пологах.

11:46 19.01.2022

У 2021 РОЦІ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ ЗВЕРНУЛОСЬ ПОНАД 80 ТИСЯЧ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ

За підсумками 2021 року на 10 тисяч більше працівників Сумщини звернулись до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо.

09:53 14.01.2022