Оголошення

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ, ОСІБ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ТА ЧЛЕНІВ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ОДЕРЖАННЯМ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ!

Повідомляємо, що 15.03.2022 внесено зміни до Закону України  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 (далі – Закон № 2464).

09:10 31.05.2022

ДОПОМОГУ ЗА Е-ЛІКАРНЯНИМ ТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ НА ПІДСТАВІ ВИТЯГУ

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

16:02 30.05.2022

УВАГА!!! ВНЕСЕННЯ ГЕРБІЦИДІВ!!!

В зв'язку з проведенням весняно-польових робіт, ТОВ "Альянс" повідомляє, що з 26.05.2022 року по 25.06.2022 року на території Липоводолинської селищної територіальної громади буде проведено внесення гербіцидів на площах, що обробляється товариством: на посівах гречки - фюзілад форте; на посівах кукурудзи - мілагро з пріма, елюміс, майстер; на посівах соняшнику - каптора, експрес, фюзілад форте; на посівах сої - корум, базаграм.

11:17 26.05.2022

ФОНД ПЕРЕРАХУВАВ 11,7 МЛН ГРИВЕНЬ ДОПОМОГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ МАРІУПОЛЯ, ЗОКРЕМА АЗОВСТАЛІ

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже спрямовано 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

09:48 26.05.2022

КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ

ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» повідомляє про реалізацію ініціатив, метою яких є підтримка українських компаній-експортерів в умовах війни.

13:53 24.05.2022

ЗА КВІТЕНЬ НА СУМЩИНІ ПРОФІНАНСОВАНО ПОНАД 18 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансовано щомісячні страхові виплати за квітень у повному обсязі. Виплати отримали 4609 потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами 18,075 мільйонів гривень квітневих страхових виплат.

10:57 20.05.2022

«САДИ ПЕРЕМОГИ»

В рамках всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», яка спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення додаткових ресурсів для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в країні, проводиться опитування мешканців територіальних громад області.

15:06 19.05.2022