ФІНАНСУВАННЯ ЛІКАРНЯНИХ І ДЕКРЕТНИХ ДОПОМОГ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ФОНДОМ БЕЗ ЗАТРИМОК

Фонд соціального страхування України повністю погасив заборгованість з виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Виплати усіх видів матеріального забезпечення здійснюються вчасно та в повному обсязі для 11,5 мільйона застрахованих осіб у разі настання страхового випадку.

09:05 11.01.2022

МЕДИКАМ СУМЩИНИ НАРАХОВАНО ДОПОМОГИ ЗА МАЙЖЕ 2 ТИСЯЧ ДНІВ ЛІКУВАННЯ ПРОФХВОРОБИ НА COVID-19 НА СУМУ ПОНАД 930 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

За час лікування гострого професійного захворювання на COVID-19 медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які інфікувались під час виконання посадових обов’язків, Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу.

09:01 11.01.2022

ТОРІК ПРАЦІВНИКИ ОБЛАСТІ  ОТРИМАЛИ ПОНАД 313 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЛІКАРНЯНИХ

Упродовж 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області спрямувало на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності понад 313 мільйона гривень.

15:00 10.01.2022

У 2021 РОЦІ НА СУМЩИНІ ВИПЛАЧЕНО 8,1 МЛН ГРН ДЕКРЕТНИХ

За  підсумками 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області профінансувало понад 8 мільйонів гривень допомог по вагітності та пологах для працюючих жінок Сумщини. Це на 4,1 млн гривень більше, ніж упродовж 2020 року.

14:58 10.01.2022

ПОНАД 350 ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ПРОЙШЛИ САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ЗА КОШТИ ФОНДУ

Протягом 2021 року понад 350 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які мешкають в області, були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування. Про це подбало управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.

14:55 10.01.2022

СЕРЕДНІЙ РОЗМІР ЛІКАРНЯНИХ І ДЕКРЕТНИХ НА СУМЩИНІ ЗРІС НА 12,8% ТА 20,8% ВІДПОВІДНО

За підсумками 11 місяців 2021 року середньоденний розмір допомог, які управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області фінансує за лікарняними листками, зріс на 12,8% для лікарняних у разі хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 чи догляду за хворими рідними, та на 20,8% для лікарняних по вагітності та пологах.

09:12 28.12.2021

ФОНД СПРЯМУВАВ 1,75 МІЛЬЯРДА ГРН ФІНДОПОМОГИ НА ЛІКАРНЯНІ І ДЕКРЕТНІ ВИПЛАТИ

23 грудня Фонд соціального страхування України спрямував 1 мільярд 750 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

09:10 28.12.2021