ПАТРІОТИЧНО БЛАГОДІЙНЕ СВЯТО ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З нагоди відзначення 31 річниці Незалежності України селищний голова Володимир ШТАНЬКО прийняв участь у культурно-мистецькій акції «Митці Липоводолинщини на підтримку ЗСУ» проведеній за ініціативи відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради 21 серпня в Липовій Долині з нагоди відзначення 31 річниці Незалежності України.

11:54 22.08.2022

ТУРНІР ІЗ МІНІФУТБОЛУ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

20 серпня на центральному стадіоні в смт Липова Долина відбувся черговий турнір Липоводолинської громади з мініфутболу серед ветеранів присвячений Дню НезалежностіУкраїни. Миру та незламності духу побажав селищний голова Володимир Штанько всім українцям та безпосередньо футболістам. У турнірі взяли участь футболісти-ветерани із Панасівки - "ЗОРЯ", Московського- "МЕТЕОР" та дві липоводолинські команди-"ВЕТЕРАН" і "ВИПУСКНИКИ". Під живе виконання Державного Гімну у виконанні вихованців Будинку для дітей та юнацтва (керівник Олена Симоненко) капітани команд підняли Державний прапор України. В результаті запеклих баталій "ВЕТЕРАН" був четвертим, "ВИПУСКНИКИ"-третіми. Трішки не вистачило футбольного фарту московчанам-їх "МЕТЕОР" посів другу сходинку. А кубок переможця сьогодні виборола команда "ЗОРЯ".

11:03 22.08.2022

ПИТАННЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРНОЇ ЧАСТИНИ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ ОБГОВОРИЛИ В РОМЕНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова Липоводолинської селищної ради Володимир ШТАНЬКО та перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК взяли участь у виїзній нараді з головою Роменської районної державної адміністрації-начальник районної військової адміністрації Денисом ВАЩЕНКО, заступником голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації Оленою БОЙКО, головами міської, селищних та сільських рад та керівниками медичних закладів району.

08:40 19.08.2022

УРЯД ЗАПУСКАЄ ПЕРШИЙ ЕТАП ПРОГРАМИ «ДОСТУПНА ІПОТЕКА»

З жовтня Уряд запускає перший етап програми «Доступна іпотека». Взяти участь зможуть військовослужбовці, працівники сектору безпеки та оборони, медики, вчителі, педагогічні працівники та науковці закладів державної та комунальної форм власності. Механізм подачі заявки буде максимально цифровізованим та автоматизованим

08:12 19.08.2022

СБУ ЗАТРИМАЛА АГЕНТА РФ, ЯКИЙ «ПРОВІВ» ДО ОКОЛИЦЬ КИЄВА ПОНАД 120 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ОКУПАНТІВ

Контррозвідка Служби безпеки України знешкодила ворожого агента, який у перші дні повномасштабного вторгнення рф «провів» із Сумської до Київської області 128 одиниць техніки окупантів.

08:11 19.08.2022

ВІТАЄМО З 90-РІЧЧЯМ!

Сьогодні, 18 серпня, відзначає свій поважний ювілей - 90-річчя, житель селища Липова Долина Рудзевич Леонід Іларіонович.

15:29 18.08.2022

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У АКЦІЇ «МОЛОДЬ ПРОТИ ВІЙНИ»

Щоб долучитися до акції учасникам необхідно записати музичний відео-кліп на пісню «Ми з України», опублікувати його у соціальних мережах 24 серпня 2022 року з хештегом #молодьпротивійни та надіслати відео на електронну пошту vsm_bmr@ukr.net. Вік учасників: 14-35 років.

14:23 18.08.2022