З 1 ЖОВТНЯ УРЯД ЗБІЛЬШИТЬ КОМПЕНСАЦІЇ ПО СОЦІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ "ПРИХИСТОК"

6 вересня 2022 року Уряд уклав оновлений Меморандум із Товариством Червоного Хреста України. Ця домовленість відбулася за сприяння Мінреінтеграції. Вона дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми “Прихисток”.

10:36 09.09.2022

ПЕНСІОНЕРИ ТА ЛЮДИ ПОХИЛОГО ВІКУ 70+ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Сьогодні, Гуманітарним штабом Липоводолинської селищної ради розпочалася видача продуктових наборів пенсіонерам та особам похилого віку 70+, дітям війни та особам з інвалідністю (які не отримували раніше). Дану допомогу отримали більше 700 осіб вище зазначених категорій.

20:51 08.09.2022

ВІДНОВИМО ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

З метою залучення уваги світової бізнес-спільноти до нових інвестиційних можливостей України, UkraineInvest проводить міжнародний форум для презентації секторальних досліджень та інвестиційних проєктів. З цією метою 29 вересня 2022 року в онлайн-форматі буде проведено  захід  Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair,  в під час якого делегати зможуть ознайомитись із реальними інвестиційними проєктами в сферах агропереробки, логістики, виробництва будівельних матеріалів на загальну суму понад 1 млрд доларів США.  Всі охочі можуть прийняти участь у форумі в режимі онлайн (реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3Q1MTMD).

16:56 08.09.2022

ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ

У четвер, 8 вересня 2022 року, в спортивній залі Липоводолинського ліцею розпочнеться видача продуктових наборів для пенсіонерів та осіб похилого віку 70+,  дітям війни та особам з інвалідністю (хто ще не отримував), які є жителями Липової Долини, Побиванки, Червоногірки та Червоної Долини.

10:30 07.09.2022

З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

У першу неділю вересня українці відзначають ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ.

13:40 04.09.2022

ДІТКАМ ДВОХ ПРИЙОМНИХ РОДИН ПЕРЕДАНО СУЧАСНІ ГАДЖЕТИ

За дорученням голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО та перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК передали 6 сучасних мобільних телефонів діткам, які виховуються у двох дитячих будинках сімейного типу в с. Панасвіка – це родина Руслана Івановича та Світлани Іванівни Стешенків та родина Віталія Михайловича та Яни Яківни Цендрів.

10:45 02.09.2022

ДЕНЬ ЗНАНЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ

Щороку 1 вересня в Україні розпочинається новий навчальний рік. Незважаючи на те, що в нашій країні вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна, освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Липоводолинської громади розпочався 1 вересня.

10:38 02.09.2022