СУМЩИНУ ВІДВІДАВ НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА УПОВНОВАЖЕНИЙ ПОСОЛ КОРОЛІВСТВА ШВЕЦІЇ МАРТІН ОБЕРГ

Дата: 05.04.2024 08:21

💬«Історично засвідчено, що в 1708 році дві величні постаті – Король Швеції та Гетьман України – в цьому місці об’єднали свої зусилля для боротьби з московією, для того, щоб Україна була вільною, – зазначив Володимир Артюх. – Події більше ніж трьохсотрічної давнини для нас є актуальними і сьогодні. Ми продовжуємо боротися з росіянами за нашу незалежність. Ми маємо, як і тоді, козацький дух, патріотичний настрій, бажання перемогти ворога».

🤝Начальник Сумської ОВА подякував Уряду та народу Королівства Швеції за підтримку України сьогодні у війні з росією.

💬«Я впевнений, що завдяки допомозі наших міжнародних партнерів Україна переможе ворога», – підкреслив очільник Сумщини.

🇸🇪Надзвичайний та Уповноважений Посол Королівства Швеції Мартін ОБЕРГ висловив сподівання, що спільні зусилля України та міжнародних партнерів приведе нашу державу до миру.

💬«Швеція завжди стоїть на боці України. Слава Україні», – додав Мартін Оберг.

☝️Варто зазначити, що Сумську область та Королівство Швеції пов’язують дружні стосунки, започатковані ще в 2018 році, які щороку до теперішнього часу підтримуються дружніми зустрічами та візитами Надзвичайних та Повноважних Послів Швеції в Україні до Сумщини.

✅Наразі у Сумській області реалізуються 3 проєкти, що фінансуються Урядом Швеції: проєкт «Забезпечення доброго врядування завдяки участі громадськості та підвищенню якості надання послуг і захисту довкілля на сході України»; проєкт PROSTO: Підтримка доступності послуг України; програма SI Baltic Sea Neighbourhood Programme, муніципалітет міста Енчепінг, Швеція.

Фото: https://www.facebook.com/photo/?fbid=765523485680258&set=pcb.765524169013523&locale=uk_UA