УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Сумською обласною військовою адміністрацією спільно із фахівцями Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій підготовлено Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім!», «Повітряна тривога!». Зазначений примірний алгоритм підготовлено з метою підвищення обізнаності населення щодо дій в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

11:22 17.08.2022

У РАМКАХ ПРОГРАМИ «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ» ЛИПОВОДОЛИНЩИНА ОТРИМАЛА НОВЕНЬКИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ

З робочим візитом на Роменщину завітали Євгеній Єнін - перший заступник міністра внутрішніх справ України, Сергій Чиж - начальник головного управління національної поліції України в Сумській області, Ігор Клименко - голова національної поліції України. Громадам Роменщини вручили нові поліцейські автомобілі.

10:36 17.08.2022

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУНКТ ПІДПРИЄМЦЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Міністерство аграрної політики та продовольства України 12 серпня 2022 року запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр, яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв ДАР (dar.gov.ua) – це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Платформа працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Агровиробники, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

14:51 16.08.2022

ДО УВАГИ

Кожного понеділка та п'ятниці з 10.00 до 12.00 в Інформаційному пункті підприємця ІПП, консультант- державний реєстратор в сфері реєстрації бізнесу Яковенко Аліна Сергіївна надає вичерпні відповіді на складні питання щодо державної реєстрації створення та діяльності  юридичних осіб.

11:03 16.08.2022

УТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУНКТ ПІДПРИЄМЦЯ (ІПП)

При відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  26 липня 2022 року утворено Інформаційний пункт підприємця Липоводолинської селищної ради, метою якого є надання первинної безкоштовної інформаційної підтримки бізнесу на рівні громади.

08:58 16.08.2022

СЬОГОДНІ – МОНЕТА, А ЗАВТРА – РАКЕТА!

Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це лише 10 копійок. Зараз у країні 14 мільярдів монет, які можуть перетворитися на потужну зброю та посилити нашу армію. Ці монети можуть стати дронами, танками та ракетами. Тому Національний банк України разом із партнерами оголосив мобілізацію монет.

08:28 16.08.2022

РОБОЧА НАРАДА ЩОДО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ В РАМКАХ РОЗРОБКИ НОВИХ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК РАЗОМ ІЗ ЕКСПЕРТОМ «U-LEA D З ЄВРОПОЮ»

Вчора відбулась робоча нарада щодо одного з напрямків розвитку Липоводолинської громади в рамках розробки нових проектних заявок разом із експертом «U-LEAD з Європою».

15:05 12.08.2022

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МОЛОДІ!

Шановні жителі Липоводолинщини! Цьогоріч, згідно з указом Президента України від 28 липня 2021 року “Про День молоді”, в Україні вперше відзначається День молоді 12 серпня. Сьогодні вся світова спільнота також відзначає Міжнародний день молоді, свято тих, хто просто зараз змінює сьогодення і будує майбутнє.

09:37 12.08.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ЛИПОВА ДОЛИНА, ЯКІ МАЮТЬ ЗМОГУ ТА БАЖАННЯ РОЗМІСТИТИ НА ПРОЖИВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

До Липоводолинської селищної ради звертаються громадяни, які вимушені були покинути постійні місця проживання, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях та де ведуться активні бойові дії, з проханням сприяти в пошуку житла на території нашого селища.

15:52 11.08.2022

КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Як повідомляє на своїй сторінці facebook стороста Беївського старостинського округу Анатолій ГУСАК, біля двох історичних пам'яток - Попів камінь та Курганний могильник, які знаходяться на території старостинського округу, вистановлено охоронні та інформаційні знаки.

11:11 11.08.2022