ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: КОРОТКО ПРО УХВАЛЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДИ

Дата: 21.03.2024 16:46

Фото без опису

Засідання розпочали з вшанування хвилиною мовчання мужніх Героїв-захисників з нашої Липоводолинської територіальної громади, які загинули в бою від початку повномасштабного вторгнення росії, а також тисяч українців - військових і цивільних, які віддали свої життя за незалежність України, волю та майбутнє українського народу.

У роботі взяли участь 15 членів виконкому та запрошені. На порядок денний внесено 14 питань. Особливу увагу приділено на засіданні виконкому питанню соціального захисту населення громади в умовах воєнного стану. Члени виконавчого комітету прийняли ряд рішень щодо матеріальної допомоги військовослужбовцям відповідно до "Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Липоводолинської селищної ради на 2024 - 2025 роки". З місцевого бюджету виділено 25000 гривень родині загиблого військовослужбовця та 15 000 гривень на встановлення пам'ятного знаку на могилі загиблого Захисника України. 5 000 гривень надано на лікування військовослужбовця та 5 000 гривень - одноразова матеріальна допомога воїну-захиснику. Чотирнадцятьом громадянам, мешканцям громади, надано матеріальну допомогу на лікування та подолання складних життєвих обставин на суму 26 000 гривень. Наступні питання порядку денного стосувалися комунального господарства. Відповідно до заяв старост старостинських округів, фізичних осіб та розглянувши акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконком надав дозвіл заявникам на видалення зелених насаджень (аварійних, сухих та тих, які загрожують падінням майну та здоров’ю громадян), розташованих на території громади. Вказані роботи мають бути виконані із дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах». Присвоєно поштові адреси об’єктам нерухомого майна в с. Берестівка та с. Беєве. Також членами виконкому підтримане рішення про надання до суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення опікуна над недієздатною особою.