26 БЕРЕЗНЯ - ЗАСІДАННЯ 50 СЕСІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 26.03.2024 16:05

Фото без опису📌 Сесія розглянула і одноголосно ухвалила рішення з 22 питань порядку денного.

✅ Утворити Молодіжну раду при Липоводолинській селищній раді. З 14 по 19 березня 2024 року Липоводолинська селищна рада за результатами засідання ініціативної групи щодо створення колегіально-дорадчого органу Молодіжна рада, провела анкетування молоді громади. Участь в опитуванні взяло 100 молодих людей віком від 14 до 35 років. Його метою було почути думку молодого покоління, як покращити молодіжну інфраструктуру Липоводолинської громади. Наступним етапом у створенні Молодіжної ради буде оголошення і проведення конкурсу на членство відповідно до законодавства.

✅ Внести зміни до селищної комплексної програми «Правопорядок на 2020-2024 роки».

✅ Придбати матеріальні цінності для подальшої безоплатної передачі військовим частинам Міністерства оборони України орієнтовна вартість 2169300,00 грн.

✅ Унести зміни до бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади на 2024 рік.

✅ Земельні та інші питання.

🔗 Докладний порядок денний та проекти рішень за посиланням 👉 https://ldol-gromada.gov.ua/news/1711352147/