МОЛОДЬ - РУШІЙНА СИЛА РОМЕНЩИНИ!
Регіональний молодіжний форум для громад Роменського району сьогодні відбувся в місті Ромни.
Учасниками заходу стали перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК, директор спортивного клубу «Липова Долина» Ольга ФРУНТ та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради Анна ДЕРКАЧ.
Під час форуму було обговорено низку важливих тем: активізація молодіжної політики та підтримки молоді в умовах війни, посилення участі молоді у процесах прийняття рішень та реалізації молодіжної політики в Україні!
Молодь - це те ядро, яке є рушійною силою на шляху до світлого майбутнього. Вона є активною частиною Роменщини та попри складну ситуацію в країні продовжує вести роботу у сфері громадського життя, волонтерства, спорту та дозвілля.