ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Липоводолинська  селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення: 30 липня 2020 року о 09:00 годині відбудеться перше пленарне засідання 5-ї сесії  Липоводолинської селищної ради сьомого скликання    ПОРЯДОК ДЕННИЙ

13:11 28.07.2020

В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ОТГ ВПРОВАДЖУЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

Відбулося засідання комісії Липоводолинської селищної ради з питань формування потреби та використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

15:35 27.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

28 липня 2020 року  о 09 годині  в приміщенні Липоводолинської селищної ради відбудеться засідання постійної комісії селищної ради  з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і  управління  комунальною власністю.

10:03 27.07.2020

ПРИВІТАЛИ ДОВГОЖИТЕЛЯ З 95-РІЧЧЯМ

Вже стало доброю традицією вітати довгожителів Липоводолинської громади із ювілеями. 24 липня 2020 року, спеціалісти Липоводолинської селищної ради, привітали  жителя  с.  Яганівка – Степана Леонтійовича  БАКЛАЙ, з 95-річним ювілеєм.

14:10 24.07.2020

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  РОЗГЛЯДАВ  ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ   ГРОМАДИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РОЗГЛЯДАВ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

23 липня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету  Липоводолинської селищної ради, яке провів секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО. Розглянуто заплановані питання, які стосуються життєдіяльності  Липоводолинської громади.

15:15 23.07.2020

ВІТАННЯ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА

Шановні бухгалтери   Липоводолинської громади! 16 липня відзначається День бухгалтера.  З  цим професійним  святом  хочемо привітати   працівників бухгалтерських служб  всіх  підприємств, установ і організацій.

09:39 16.07.2020

ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВЕТЕРАНА

15 липня  свій 93-й день народження відзначає ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій – мешканець селища Липова Долина, Григорій Митрофанович КУРОЧКА. Від  Липоводолинської  селищної ради ветерана війни з поважною датою привітав секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО.

10:58 15.07.2020