КОНТРОЛЬНА ПЕРЕВІРКА ЗА МІСЦЕМ ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ ЗАСУДЖЕНИМИ ДО ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ

Дата: 23.09.2022 14:42

Фото без описуВідповідно до вимог чинного законодавства начальником Роменського районного сектору №1 Олександром ВЕЛИКОДНИМ  черговий раз здійснено контрольну перевірку за місцем відбування покарання засудженої С до  громадських робіт, за результатами якої складено відповідний акт.

На теперішній час засуджені відбувають покарання та території Липоводолинської громади. Де під дбайливим управлінням відповідальної особи Липоводолинської селищної ради Катерини КОЗІН суб’єкти пробації Роменського районного сектору №1 частіше за все  прибирають газони, квітники, а восени алеї та сквери від  опалого листя та сміття. Як зауважила засуджена.: «лише після того як почала відбувати громадські роботи, в повній мірі зрозуміла народне прислів’я, що чисто не там, де прибирають, а там, де   не смітять».

Олександр Великодний, начальник Роменського районного сектору№1

філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області