ДЕПУТАТИ ПОГОДИЛИ ЗМІШАНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧНІВ КАЛІНІНСЬКОЇ ЗОШ

Дата: 22.09.2022 20:26

Фото без описуНа засіданні сесії Липоводолинської селищної ради, яка відбулась 22 вересня 2022 року під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА, депутатами розглянуто питання щодо визначення форми організації  освітнього процесу у Калінінській ЗОШ І-ІІ ступенів Липоводолинської селищної ради. Батьки та вчителі села Суха Грунь звернулися до депутатів з проханням розглянути питання щодо навчання дітей за змішаною формою. Відповідно до Акту повторного обстеження комісією наявного в даному закладі освіти підвального приміщення, визначено рекомендувати його до використання як найпростіше укриття, яке може вмістити до 100 осіб. Зараз у Калінінській ЗОШ І-ІІ ступенів навчається 40 учнів (6 повних класів). За результатами поіменного голосування прийнято рішення щодо організації змішаної форми навчання у вище зазначеному закладі.

Далі рішенням депутатського корпусу затверджено мережу класів (груп) і контингенту здобувачів освіти (вихованців) у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Липоводолинської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік.

Прийнято рішення щодо зміни найменування 6 закладів освіти:

• Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області на Берестівський ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області;
  • Байрацький навчально-виховний комплекс: Байрацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Байрацький дошкільний навчальний заклад Липоводолинської селищної ради Сумської області  на Байрацький ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області;
  • Беївський навчально-виховний комплекс: Беївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської селищної ради Сумської області на Беївський ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області;
  • Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області на Семенівський ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області.
  • Калінінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області на Калінінську гімназію Липоводолинської селищної ради Сумської області;
  • Яснопільщанський навчально-виховний комплекс: Яснопільщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – Яснопільщанський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської селищної ради Сумської області на Яснопільщанська гімназія Липоводолинської селищної ради Сумської області.

Також прийнято рішення щодо взяття на облік Липоводолинської селищної ради пам’яток культурної спадщини. За інформацією начальника відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради Любов ДИКАНЬ, перелік пам’яток культурної спадщини Липоводолинської селищної територіальної громади доповнився ще трьома щойно виявленими археологічними об’єктами: курган, майдан «Беєве-2» (околиця с. Беєве), курган «Липова Долина 2» (околиця смт Липова долина), могильник курганний «Побиванка» (околиця с. Побиванка).

Рішенням депутатів внесено зміни до рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної територіальної громади на 2022 рік» та до  місцевої цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020-2024 роки.

Обранці прийняли рішення щодо перейменування вулиці Лєрмонтова на вулицю Незалежності, 1-й пров. Лєрмонтова на провулок Незалежності, а також підтримали звернення до Роменської міської ради щодо перейменування населених пунктів Липоводолинської селищної територіальної громади, зокрема - село Московське на село Мирне, село Червоногірка на село Масонів, а село Червона Долина на село Долина. Також розглянуто земельні питання.

Більш детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Липоводолинської селищної ради.