НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ПЕРЕВІРИЛИ СТАН УКРИТТІВ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Днями представники Роменської районної державної адміністрації у складі комісії, перевірили укриття закладів освіти: Липоводолинської селищної ради - Яснопільщанський НВК, Беївський НВК та Берестівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

09:34 24.10.2022

ГАЗОВИКИ СУМЩИНИ НАГАДУЮТЬ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРКИ ДИМОХОДІВ ТА ВЕНТКАНАЛІВ

АТ «Сумигаз» закликає мешканців області дотримуватись правил газової безпеки. Щоби однією тривогою в домівках було менше, фахівці «Сумигаз» нагадують про необхідність перевірити димоходи та вентканали.

10:29 21.10.2022

УВАГА! «COVID -19»

Липоводолинський  відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  інформує  про   посилення   протиепідемічних  заходів  через  захворюваність  на COVID - 19. У період з 10.10.22 по 16.10.22 року  на території  Липоводолинської  територіальної  громади   зареєстровано  31 випадок  захворюваності на  короновірусну  хворобу.

10:38 19.10.2022

БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ ТА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО: ЯК ОТРИМАТИ

Наразі в Україні діє спрощений доступ громадян до первинної медичної допомоги. Внутрішні переселенці можуть бути прийняті у будь-якому медзакладі, якщо він здатен забезпечити необхідне лікування. Також ВПО мають право на безкоштовні ліки при перебуванні у стаціонарі або в межах програми «Доступні ліки».

09:35 19.10.2022

ЩО РОБИТИ НА ВИПАДОК РАДІАЦІЙНОЇ НЕБЕЗПЕКИ?

Під час повномасштабної війни, зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру. В тому числі й радіаційної аварії.

09:18 19.10.2022

ЛИПОВОДОЛИНЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО АКЦІЇ «НІ! – ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) Липоводолинська селищна територіальна громада долучилася до акції «Ні!- торгівлі людьми», яку проводять студенти 4 курсу Сумського державного університету разом з представницею ГО "СМАЙЛ" Крістіною САХНО.

08:39 19.10.2022