ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!

Сьогодні, 21 листопада, українська спільнота відзначає 9-ту річницю Дня Гідності та Свободи на честь двох визначних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності кінця 2013 року – початку 2014 років.

10:55 21.11.2022

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З метою захисту прав дітей та враховуючи найкращі інтереси дітей Липоводолинської громади, 18.11.2022 року відділом «Служба у справах дітей» селищної ради, при головуванні першого заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 2 питання:

10:33 20.11.2022

МІНСОЦПОЛІТИКИ НАГАДУЄ: ДО 1 ГРУДНЯ ПРОДОВЖЕНО СТРОК ПОДАННЯ ЗАЯВ НА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ

До 1 грудня 2022 року продовжено строк подання ВПО заяв на отримання допомоги на проживання до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30 квітня та допомога не була ними отримана.

15:23 17.11.2022

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ – ПЕРШИЙ ПЕРЕМОЖНИЙ БІЙ ЦІЄЇ ВІЙНИ

«Вистояли Майдан – переможемо у війні!», − саме цим гаслом відзначатиме День Гідності та Свободи в 2022 році Національний музей Революції Гідності. Інформаційно-методичні матеріали «День Гідності та Свободи» дивіться ТУТ

15:20 17.11.2022

УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНІ ЗМОЖУТЬ ЛИСТУВАТИСЯ З РІДНИМИ – НІБ РОЗРОБИЛО ПРАВИЛА НАПИСАННЯ КОРЕСПОНДЕНЦІЇ

Відповідні домовленості були досягнуті під час перемовин Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції та Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

15:18 17.11.2022

КОРИСТУЙСЯ ГАЗОМ БЕЗПЕЧНО!

Через холоди та відключення електроенергії громадяни активніше користуються газовими приладами – як звичайними кухонними плитами, так і різноманітними портативними чи туристичними пальниками. І часто нехтують правилами безпеки, піддаючи ризику себе та близьких.

14:35 17.11.2022