ЧЕРГОВА ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІД ООН

Сьогодні у спортивному залі Липоводолинського ліцею розпочато видачу гуманітарної допомоги для осіб, яким виповнилось 70 років і більше, осіб з інвалідністю 1 групи, дітей з інвалідністю та внутрішньопереміщених осіб, які прибули із територій активних бойових дій та окупованих територій  і на разі проживають у селищі Липова Долина та селах Побиванка і Червоногірка. Гуманітарна допомога отримана від Гуманітарного штабу при Роменській районній військовій адміністрації в рамках продовольчої програми ООН. До продуктового набору входять: горох, олія, борошно, рис.

14:30 17.11.2022

14 ТИСЯЧ СПОЖИВАЧІВ НА СУМЩИНІ ПІДГОТУВАЛИ ГАЗОВІ МЕРЕЖІ ДО ЗИМИ

Понад чотирнадцять тисяч клієнтів АТ «Сумигаз» замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж у квартирах та приватних будинках. Таке обслуговування є актуальним для всіх споживачів газу, адже гарантує безпечне користування та запобігає аварійним ситуаціям. Саме витоки газу на внутрішніх мережах є причиною більшості викликів аварійної служби 104.

11:17 16.11.2022

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

4 жовтня 2022 року прийнято Урядове рішення про визначення умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту, з метою забезпечення населення територій, прилеглих до  зони проведення воєнних дій, деревиною паливною під час осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану.

08:18 15.11.2022

НА ТЕРИТОРІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНО РЕЙД: «СІМ’Я І ДІТИ»

09.11.2022 року начальником відділу «Служба у справах дітей» та начальником відділу соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради спільно з фахівцями із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Липоводолинської селищної ради, інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Роменського відділу поліції проведено рейд-перевірку «Сім’я і діти» на території  Беївського, Московського, Калінінського, Кімличанського та Берестівського старостинських округів.

15:47 11.11.2022

МІНІНФРАСТРУКТУРИ: ЄВРОПАРЛАМЕНТ СХВАЛИВ «ТРАНСПОРТНИЙ БЕЗВІЗ» МІЖ ЄС ТА УКРАЇНОЮ

Депутати Європарламенту своїм голосуванням ратифікували Угоду про вантажні перевезення автотранспортом. Після схвалення документа Європарламентом ратифікувати Угоду має Європейська Рада.

14:31 11.11.2022

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 10.11.2022 року о 10:00 годині в залі засідань за адресою: вул. Полтавська, 32, смт Липова Долина.

16:31 09.11.2022

В УКРАЇНІ РЕЖИМ ТОТАЛЬНОЇ ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПРАЦЮЄ: ЯК ЗАОЩАДЖУВАТИ ТА СПОЖИВАТИ СВІДОМО БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ СЕБЕ

Реалії війни демонструють, що на сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії.

14:32 09.11.2022