ВІТАЄМО ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ!

30 вересня 2022 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» – «Юні художники Сумщини». Цього року тематика конкурсних робіт молодшої та середньої вікових категорій – «Перемога у нас в крові», а для старшої вікової категорії – «Світ Сковороди». На розгляд журі було представлено 102 малюнки учасників. До заходу долучилися юні художники Липоводолинської ОТГ, вихованці образотворчих гуртків Будинку для дітей та юнацтва керівники гуртків Купка Л.М., Часниченко О.Ю.

10:08 07.10.2022

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТРИМАЄ 3 ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ВІД ЮНІСЕФ

Липоводолинський ліцей Липоводолинської селищної ради ввійшов до переліку опорних закладів, які отримають по 3 тисячі доларів від ЮНІСЕФ на ремонт, підготовку до опалювального сезону й засоби навчання.

09:54 07.10.2022

ВІДСЬОГОДНІ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ВВЕДЕНО МАСКОВИЙ РЕЖИМ

Вчора, 6 жовтня, відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглянуто питання про стан епідеміологічної ситуації в області та заходи щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

09:26 07.10.2022

ВОЛОДИМИР ШТАНЬКО ПРИВІТАВ ПЕРЕМОЖЦІВ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ

Сьогодні, Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО та перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК привітали талановиту молодь Липоводолинщини із перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

16:23 06.10.2022

ЯК ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ У СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ДЛЯ ВПО?

Кожен українець має змогу потрапити до лікаря, незалежно від  місця перебування та укладеної декларації. Якщо ви є внутрішньо  переміщеною особою, вам НЕ потрібно переукладати  декларацію, достатньо звернутися по допомогу напряму в  найближчий медичний заклад

14:00 06.10.2022

ДІТЯМ ПРО БЕЗПЕКУ – В ІГРОВІЙ ФОРМІ

10:03 05.10.2022

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ РОДИНИ ВІЙСЬКОВИХ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ

Сьогодні, Гуманітарним штабом Липоводолинської селищної ради здійснено видачу продуктових наборів сім’ям військовослужбовців, котрі зареєстровані або фактично проживають на території громади та багатодітним сім’ям. Загалом видано 147 проднаборів.

16:03 04.10.2022

ОЛЬГА ХИЖНЯК ПРОВЕЛА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні, 4 жовтня, перший заступник Липоводолинського селищного голови Ольга ХИЖНЯК провела виїзний особистий прийом громадян у Кімличанському старостинському окрузі.

15:04 04.10.2022