Дата: від до Скинути

У ВІДДІЛІ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ" Липоводолинської селищної ради відновлено роботу Реєстру територіальної громади ДМС

З 3 жовтня 2022 року відновлюється прийом людей, які бажають зареєструвати або зняти з реєстрації місце проживання, отримати витяг з реєстру територіальної громади.

16:26 27.09.2022

29-30 ВЕРЕСНЯ ВШАНОВУЄМО 81-ШІ РОКОВИНИ ВІД ПОЧАТКУ МАСОВИХ РОЗСТРІЛІВ, ЗДІЙСНЕНИХ ГІТЛЕРІВЦЯМИ У БАБИНОМУ ЯРУ (29-30 ВЕРЕСНЯ 1941 РОКУ)

Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.

16:18 27.09.2022

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

З 1 по 5 жовтня  2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради та ВРМ (спеціалісти віддалених робочих місць відділу ЦНАП у кожному старостаті громади) розпочинають прийом заяв на виплату компенсації за вересень 2022 року !

16:11 27.09.2022

ВІТАЄМО З 95-РІЧЧЯМ!

Сьогодні, 27 вересня, свій поважний ювілей - 95-річчя, відзначає жителька селища Липова Долина Ткаченко Євфросинія Родіонівна.

16:06 27.09.2022

КОНТРОЛЬНА ПЕРЕВІРКА ЗА МІСЦЕМ ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ ЗАСУДЖЕНИМИ ДО ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ

Відповідно до вимог чинного законодавства начальником Роменського районного сектору №1 Олександром ВЕЛИКОДНИМ  черговий раз здійснено контрольну перевірку за місцем відбування покарання засудженої С до  громадських робіт, за результатами якої складено відповідний акт.

14:42 23.09.2022