НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ВІДКРИЛИ НОВИЙ КАБІНЕТ ФЛЮОРОГРАФІЇ

Сьогодні, 29 листопада,  в КНП «Липоводолиньска лікарня» відкрито флюорографічний кабінет, облаштований за кошти місцевого бюджету. У кабінеті встановлено новий флюорографічний апарат, що відповідає усім європейським нормам та критеріям, завдяки якому медичні працівники зможуть проводити сучасну діагностику легеневих захворювань.

15:10 29.11.2022

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

29 листопада розпочався період передачі показів лічильників електроенергії, який триватиме до 3 грудня включно. Від своєчасних та повних розрахунків за електроенергію залежить надійність та якість електропостачання як домогосподарств, так і об’єктів критичної інфраструктури нашої області. Тому просимо вас не накопичувати боргів за спожиту електроенергію.

10:41 29.11.2022

ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні, під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА відбулось засідання сесії Липоводолинської селищної ради. Депутатами розглянуто 4 питання порядку денного, які попередньо були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій.

10:34 29.11.2022

ГОДИНА - РЕКВІЄМ "ЗАБУТТЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ»

«Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України» - цими словами розпочала захід бібліотекар  «Публічної бібліотеки ім. Л. Новиченка» Лариса Лисенко для персоналу Роменського районного сектору №1 філії Державної установи “Центр пробації» в Сумській області та суб’єктів пробації.

14:11 28.11.2022

СВІТЛО СВОБОДИ ПЕРЕМАГАЄ ТЕМРЯВУ: ДО 300-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» НА 9 ДНІВ НАПОВНИТЬСЯ СВІТОМ ТА СВІТЛОМ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ

З нагоди 300-річчя від дня народження мислителя і письменника МКІП, Держмистецтв та Postmen відкривають національний мистецький проєкт «Світ Сковороди»

14:06 28.11.2022

Комунікаційна кампанія "Бережи себе"

У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації, в Україні реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».

11:28 28.11.2022

ПАМ'ЯТАЄМО ГОЛОДОМОР! ЗУПИНЕМО ГЕНОЦИД!

В українській історії є сторінки, які дуже боляче згадувати, але їх неможливо забути... Голодомор – не історична давнина, а глибока рана, яка пронизує пам’ять його очевидців та сучасне покоління.

18:55 26.11.2022

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Щороку в останню суботу листопада у пам’ять та серце кожного з нас приходить страшний гість – це спогад про нелюдські злочини, які позбавили життя мільйони українців.

08:52 26.11.2022

СКАЖИ «СТОП» НАСИЛЬСТВУ!

Традиційно з 25 листопада по 10 грудня на Сумщині проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

14:21 25.11.2022