ВАЖКО, АЛЕ ВАРТО!

ВАЖКО, АЛЕ ВАРТО! Міністерство культури та інформаційної політики України започаткувало інформаційну кампанію на підтримку Збройних Сил України

09:40 06.12.2022

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 06.12.2022 року о 10:00 годині в залі засідань за адресою: вул. Полтавська, 32,   смт Липова Долина.

15:35 05.12.2022

ВІТАЄМО З ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Щороку, 5 грудня, світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтера. Запроваджене це свято було Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй ще 1985 року, відзначається у більш ніж 80 країнах світу, в тому числі в Україні. У нашій країні волонтерський рух розпочався у 90-ті роки, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року. Для українців це особливе свято, оскільки наймасовішим волонтерський рух став після Революції Гідності, окупації росією Криму та воєнних дій на Донбасі. Після повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року це свято змінилося ще більше. Цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога.

10:05 05.12.2022

НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ЦИФРОВОГО БЕЗВІЗУ З ЄС: ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО Е-ІДЕНТИФІКАЦІЮ ТА Е-ДОВІРЧІ ПОСЛУГИ

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №6173 про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементацію законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації. «За» проголосували 289 депутатів.

16:22 02.12.2022

НАДАННЯ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ У РАЗІ  ДОВГОТРИВАЛОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

НАДАННЯ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ У РАЗІ ДОВГОТРИВАЛОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру у Сумській області, як і по всій країні, розгортається мережа «Пунктів незламності». Це місця, де за будь-яких умов завжди буде тепло, вода, освітлення, мобільний зв'язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, забезпечення мам та дітей, аптечки.

14:45 02.12.2022