ОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ

Сьогодні, 11 травня 2021 року, Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО та перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК взяли участь в онлайн – нараді організованої Міністерством розвитку громад та територій України, що відбулась в Роменській районній державній адміністрації.

16:44 11.05.2021

ІНФОРМУЄМО ПРО ЗМІНИ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Відповідно до рішення  комісії з питань ТЕБ та НС Липоводолинської селищної ради від 07.05.21 року на території громади з 8 травня 2021 року скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки та встановлено «жовтий» рівень.

14:16 11.05.2021

ВІТАЄМО ЛИПОВОДОЛИНСЬКУ СШ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ!

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 11.02.2021 №  47-ОД «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів освіти Сумської області», з метою вдосконалення матеріально-технічного та методичного забезпечення діяльності практичних психологів, підвищення якості та ефективності їх роботи протягом лютого – квітня 2021 року проведено огляд-конкурс серед кабінетів практичних психологів закладів освіти всіх типів.

10:29 11.05.2021

ВІДБУЛОСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

17:33 09.05.2021

ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ЗІ СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ

Щороку на початку травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів і дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли нашу країну з руїн.

16:25 07.05.2021

ПРИЙОМИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ У С. ПОБИВАНКА

З метою наближення медичних послуг до громадян, зі ініціативи жителів громади 13.05.2021 у приміщенні колишнього фельдшерського пункту с. Побиванка за адресою вул. Полтавська, 10 с. Побиванка з 09.00 до 11.00 буде проводитись прийом громадян лікарями загальної практики – сімейними лікарями АЗПСМ смт Липова Долина.

16:18 07.05.2021

НАГАДУЄМО ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ ПІД ЧАС ВІДВІДУВАННЯ КЛАДОВИЩ У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ

Попереду поминальні дні. Наразі додаткових карантинних обмежень щодо відвідування кладовищ не встановлено. Одначе закликаємо усіх жителів Липоводолинської громади дотримуватися  заходів безпеки та з усією відповідальністю поставитися до загрози зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

12:07 07.05.2021

ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У всьому світі, на даний час, питання енергозбереження постає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.

10:54 07.05.2021