ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 09.03.2023 11:55

Фото без описуСьогодні, 9 березня, в селищі Липова Долина з нагоди 209-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря відбулося покладання квітів до пам’ятника українського поета, художника, мислителя, людини незвичайної долі і таланту, національного Пророка Тараса Григоровича Шевченка.

Сьогодні, коли Україна здобуває незалежність ціною життів своїх кращих синів і доньок, Тарасове слово звучить як ніколи актуально і пророче.

Тарас Шевченко для нашого народу є гордістю, честю і славою. І до того часу, поки в нашого народу є таке потужне джерело мужності і патріотизму, як Шеченківське слово, Україна живе і житиме.

Вічною буде думка і пам'ять про генія, якого породила українська земля, буде вічною наша країна Україна у спільноті європейських демократичних країн. І завжди буде линути над Україною його слово: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає»!

Слава Великому Кобзарю! Слава Україні!