З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПРАВ ЖІНОК І МИРУ!

Дата: 08.03.2023 08:56

Фото без описуДорогі жінки! Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Триваюча жорстока війна примусила нас по інакшому подивитись на звичні нам свята. Саме тому, сьогодні, 8 березня весь цивілізований світ відзначає День захисту прав жінок.

Ми, чоловіки, шануємо Вас та низько вклоняємося за Вашу доброту, любов, ніжність, терпіння і вірність, здатність навіть у скрутні часи не залишатися осторонь важливих подій суспільного життя, і при цьому дбати про домашній затишок та родинне благополуччя.

Ваша краса це подих життя, ваша ніжність - глибока віра. Цей рік показав ту неймовірну силу, що є в кожній з Вас. Тисячі захисниць зараз мужньо обороняють нашу державу, забувши про слабкість і тендітність. Волонтерки, лікарки, бойові медики, зв’язківці, артилеристки, розвідниці і просто всі жінки, в чиє життя прийшла війна, роблять непосильну роботу щодня на фронті та оберігають наш тил. Усі Ви щоденною клопіткою працею сприяєте наближенню Перемоги.

Вічна пам’ять і слава жінкам, полеглим у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність країни!

Українки! Будьте здорові, щасливі та кохані! Нехай надія ніколи не покидає ваші серця, а любов лікує від усіх негараздів та турбот. Нехай на ваших обличчях завжди буде сяяти гарна усмішка. Ви наша мотивація і наша перемога. Дякуємо Вам за все!

З Міжнародним жіночим днем!

З повагою селищний голова Володимир ШТАНЬКО