Дата: від до Скинути

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРАЦЮЮТЬ ПУНКТИ ЩЕПЛЕНЬ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19

Загалом у Сумській області працює 140 пунктів щеплень від коронавірусної інфекції. Зокрема, 26 пунктів щеплень – у Роменському районі та 6 пунктів у Липоводолинській селищній територіальній громаді.

11:12 29.04.2021

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ВІД COVID-19  ЩЕПЛЕНО 397 ОСІБ

Сьогодні, 28 квітня 2021 року, медичними працівниками Центру первинної медико – санітарної допомоги вакциновано у кабінетах щеплень 140 жителів у віці 60 років і старші вакциною AstraZeneca SK Bio.

16:51 28.04.2021

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВАКЦИНАЛЬНА КАМПАНІЯ ПРОТИ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19

Вакцинальна кампанія проти COVID-19 триває: на сьогоднішній день з початку вакцинації щеплено 252 особи. Медичними працівниками КНП «Липоводолинський ЦПМСД» у кабінетах щеплень на цьому тижні буде вакциновано близько 250 осіб в рамках третього етапу вакцинації громадянам, яким виповнилось  60 років і більше.

13:43 27.04.2021

УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

За інформацією КП «Липоводолинське», в зв’язку з необхідністю проведення аварійних ремонтних робіт на водозаборі № 4 селища Липова Долина з 26 квітня по 27 квітня 2021 року до 15:00 години буде припинена подача води в селищі по: вул. Щепкіна, пров. 1-й Щепкіна, вул. Онадського, вул. Ставкова, вул. Горького, вул. 1 Травня, вул. 8 Березня, вул. Некрасова, вул. Зелена, вул. Миру, вул. Дмитра Сулими, вул. Вишнева, вул. Гоголя, вул. Полтавська з провулками.

18:56 26.04.2021

ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

З нагоди 35-х роковини Чорнобильської трагедії 26 квітня 2021 року в приміщенні Липоводолинської селищної ради відбулась зустріч з ліквідаторами - людьми, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття.

13:13 26.04.2021

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ТА ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ-ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Сьогодні минають 35-і роковини з того трагічного моменту, коли 26 квітня 1986 року сталась техногенна, гуманітарно-екологічна катастрофа світового масштабу - аварія на Чорнобильській атомній електростанції.  Україна та Європа досі долають наслідки цієї катастрофи, які були б ще більшими і страшнішими, якби не людський подвиг та відвага, які є неоціненними. Подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи – приклад мужності та героїзму…

08:38 26.04.2021

У СЕЛИЩІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ

22 квітня 2021 року колективи Липоводолинської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту, відділу «Центр надання адміністративних послуг», Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділу соціального захисту населення, відділу «Служба у справах дітей» на чолі з селищним головою Володимиром ШТАНЬКОМ та заступником селищного голови Ольгою ХИЖНЯК долучилися до робіт з покращення благоустрою селища.

11:24 23.04.2021

У СЕЛИЩІ ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ СИСТЕМИ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Тривають роботи з відновлення мережі вуличного освітлення в селищі Липова Долина. Поступово та планомірно вулиці селища стають освітленими. Попри сумніви та невтішні прогнози скептиків, роботи наближаються до завершення.

15:50 21.04.2021