Дата: від до Скинути

НАГАДУЄМО ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ ПІД ЧАС ВІДВІДУВАННЯ КЛАДОВИЩ У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ

Попереду поминальні дні. Наразі додаткових карантинних обмежень щодо відвідування кладовищ не встановлено. Одначе закликаємо усіх жителів Липоводолинської громади дотримуватися  заходів безпеки та з усією відповідальністю поставитися до загрози зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

12:07 07.05.2021

ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У всьому світі, на даний час, питання енергозбереження постає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.

10:54 07.05.2021

ВЕЛИКОДНІ ПАСКИ ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ ТЕРЦЕНТРУ

Великдень - величне християнське свято, свято радості і весни і так важливо, щоб воно обов’язково завітало до кожного помешкання, оселилося у кожному серці.

21:45 01.05.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19

Сьогодні, 29 квітня 2021 року, в пунктах щеплення КНП "Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги" щеплено 120 осіб. Зокрема, в смт Липова Долина щеплено 30 осіб, в с. Панасівка – 20 осіб, в с. Берестівка – 20 осіб, в с. Колядинець – 20 осіб, в с. Саї – 20 осіб, в с. Капустинці – 10 осіб.

15:37 29.04.2021

ЗІ СТАРОСТАМИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

28 квітня 2021 року селищний голова Володимир ШТАНЬКО провів зустріч з старостами старостинських округів, членами виконкому щодо оптимізації закладів освіти Липоводолинської селищної територіальної громади, а саме: Московського навчально-виховного комплексу, Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Кімличанського закладу дошкільної освіти «Оленка». Найбільшою проблемою цих закладів освіти є невелика кількість учнів і тенденція до її зменшення у найближчому майбутньому.

15:33 29.04.2021