14 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2023 08:51

Фото без описуДень українського добровольця бере свій початок з не так далекого героїчного 2014 року. 14 березня 2014 року 500 добровольців з Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці, щоб створити добровольчий батальйон Національної Гвардії України й піти захищати Батьківщину .

Сьогодні це свято набуло ще більшого символізму: під час повномаштабного вторгнення росії, всі українці перетворилися у народ добровольців.

Військові, волонтери, медики, механіки, водії, аграрії, вчителі та багато інших людей добровільно об’єдналися в одне багатомільйонне народне військо. І саме в добрій волі до жертви, до подвигу і до боротьби є секрет нашої сили і запорука нашої перемоги. Раби ніколи не здолають вільних людей, росіяни ніколи не підкорять Україну.

Це ще одне тільки наше українське свято, яке надихає і додає непохитної віри в нашу ПЕРЕМОГУ над ворогом - російським окупантом! Перемога буде за нами!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова Володимир ШТАНЬКО