Оголошення

МІНАГРОПОЛІТИКИ ВІДПОВІДАЄ НА ЧИСЛЕННІ ПИТАННЯ ПРО ПОДАЧУ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМАХ ПІДТРИМКИ ЧЕРЕЗ ДАР

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад та Всеукраїнським конгресом фермерів провело онлайн-семінар для спеціалістів територіальних громад. В ході заходу фахівцями були надані відповіді на найбільш поширені запитання щодо практичних аспектів реєстрації в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

09:55 05.10.2022

ЗБІЛЬШИВСЯ РОЗМІР ЩОМІСЯЧНИХ КОМПЕНСАЦІЙ ЗА ЗДІЙСНЕННЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПОТЕРПІЛИМИ

З 01 жовтня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.

14:57 04.10.2022

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ - ПОСЛУГА ЗНОВУ ДОСТУПНА У ЦНАП

Реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання, видача витягів про реєстрацію місця проживання особи - послуги знову доступні у відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради

10:31 04.10.2022

ЦНАП ІНФОРМУЄ

Шановні жителі громади, працівники відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради завжди піклуються про те, щоб Ви могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.

09:27 04.10.2022

НА СУМЩИНІ З ПОЧАТКУ ВІЙНИ 173 РОДИНИ ЗВЕРНУЛИСЬ ЗА ДОПОМОГАМИ НА ПОХОВАННЯ ПОМЕРЛИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗА КОШТИ ФОНДУ

Працюючі українці захищені на випадок втрати працездатності навіть під час війни. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування гарантує для них виплати, допомоги і надання медико-соціальних послуг – Фонд соціального страхування України реалізує страховий захист у повному обсязі.

14:55 03.10.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КІМЛИЧКА!

У вівторок, 4 жовтня 2022 року, з 10:00 до 12:00 год. відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником Липоводолинського селищного голови Ольгою ХИЖНЯК в Кімличанському старостинському окрузі (приміщення старостинського округу).

09:11 03.10.2022