РЕМОНТНІ РОБОТИ ДОРІГ: ЩО ЗАПЛАНОВАНО У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 22.10.2024 16:05

Фото без описуДопоки погожі дні жовтня сприяють веденню комунальних робіт – у нашій громаді триває ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують відновних робіт та експлуатаційного утримання.

Ремонтують дороги на території Русанівського, Лучанського, Байрацького, Сухогрунського, Мирненського, Семенівського старостинських округів та селищі Липова Долина.

🚧 На даний час:

🔹проводяться поточний ремонт дороги /Т-19-04/-Панасівка-Московське-Синівка;

🔹виконано поточний ремонт дорожнього покриття в селищі Липова Долина по вул. Оболонська, Лісова, Благовіщенська (об’їздна дорога), під’їздна /Т-19-13/ до с. Червоногірка, /Р-60/- Бобрик-Саханське-Байрак-/Т-19-13/;

🔹здійснено частковий ремонт доріг /Т-19-13/-Липова Долина-Русанівка (на Гадяч), /Т-19-04/-Кімличка-Семенівка-Капустинці.

Роботи виконуються Державною установою «Інфраструктура Сумщини» на умовах співфінансування з розрахунку: 70% - селищний бюджет, 30% обласний бюджет.