БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ ПРОСТІР ОБЛАШТОВАНО ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 18.10.2024 10:04

Фото без опису🌈 Керівники селищної ради спільно з представниками БФ «Рокада» відвідали локацію, де ознайомилися з облаштуванням безпечного інтерактивного простору для дітей та жителів Липоводолинської громади.

🤝 Проєкт «Створення безпечного інтерактивного середовища згуртованості та стійкості перед викликами війни» вдалося реалізувати завдяки допомозі і підтримці Благодійного фонду «Рокада», в рамках Програми Feminism MEAL від OXFAM.

У приміщенні проведено ремонт, придбано сучасні та зручні меблі, сантехніку, а також обладнання: телевізор, інтерактивну дошку тощо. Загальна сума залучених коштів складає 334 181 грн.

🙏 Висловлюємо щиру вдячність нашим друзям та партнерам за підтримку та допомогу в реалізації такого маштабного Проєкту. Спільними зусиллями ми створили середовище, де кожен почуватиметься безпечно і впевнено.