МОБІЛЬНА МЕДИЧНА КОМАНДА ЗДІЙСНИЛА ЧЕРГОВИЙ ВИЇЗД

Дата: 26.07.2024 09:56

Фото без опису

🚑 Продовжується робота по реалізації Проекту «Відновлення доступу до медичних послуг в рамках Проекту Інновації для подолання епідемії ВІЛ».

👩🏻‍⚕️ Медична мобільна команда у складі сімейного лікаря та медичної сестри, лікарів кардіолога, невролога, офтальмолога, соціального працівника та психолога провели прийом в старостаті села Лучка.

📌 Під час виїздів мобільної медичної команди можна отримати консультування у психолога та соціального працівника, проконсультуватися з лікарями, визначити рівень цукру та холестерину в крові, провести електрокардіографічне обстеження.

📅 Наступний виїзд мобільної медичної команди заплановано на 31.07.2024 р. в с. Семенівка.