ПРОПОНУЄМО РОБОТОДАВЦЯМ СКОРИСТАТИСЯ МОЖЛИВІСТЮ КОМПЕНСАЦІЇ ВИТРАТ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВПО

Дата: 23.07.2024 16:46

Фото без описуВ сучасних умовах значна кількість українців змушена шукати нове місце проживання. Підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) стає пріоритетом для нашої держави, і ми, Сумська обласна служба зайнятості, активно долучаємося до цього процесу. Одним із важливих аспектів нашої роботи є сприяння працевлаштуванню ВПО, і ми пропонуємо роботодавцям скористатися можливістю компенсації витрат на працевлаштування ВПО.

💼 Що таке компенсація за працевлаштування ВПО?

Це фінансова допомога, яку держава надає роботодавцям, що наймають ВПО. Мета – стимулювати роботодавців до активного залучення ВПО до робочих процесів, що сприяє зниженню рівня безробіття серед цієї категорії населення та їх інтеграції у нові громади.

🌟 Переваги для роботодавців:

Фінансова підтримка: Знижує фінансове навантаження на бізнес та сприяє створенню нових робочих місць.

Підвищення корпоративної відповідальності: Зміцнює репутацію компанії як соціально відповідальної.

Залучення кваліфікованих кадрів: Серед ВПО багато кваліфікованих спеціалістів, готових працювати та приносити користь.

📋 Умови та процедура отримання компенсації:

Офіційне працевлаштування ВПО з оформленням трудового договору.

Подача заяви через портал «Дія».

Надання підтвердження витрат на оплату праці ВПО.

🖥 Як подати заяву через портал «Дія»?

Зареєструватися або увійти в особистий кабінет на порталі «Дія».

У розділі «Послуги» обрати «Компенсація за працевлаштування ВПО» та заповнити відповідну форму.

Подати заяву на розгляд.

Компенсація за працевлаштування ВПО – це важливий крок у підтримці ВПО та стимулюванні економічного розвитку України. Скориставшись цією програмою, ви підтримаєте людей у складних обставинах та зможете зміцнити свій бізнес.

Детальніше дізнатися та подати заяву можна за посиланням: https://bit.ly/4fdePKz

📞+38 (044) 244-94-22