ПРОГРАМА ДОПОМОГИ СІЛЬСЬКИМ РОДИНАМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 03.07.2024 09:42

Фото без описуРозпочалася програма допомоги сільським родинам Сумської області, які належать до одного із трьох напрямів виробництва:

- молочарство,

- аквакультура,

- бджільництво.

Критерії для сільських фермерських домогосподарст, що бажають прийняти участь у конкурсі – наведені у плакаті.

‼️ Подати заявки на участь можна за кожним з трьох напрямків через: Асоціацію виробників молока, Сумський національний аграрний університет, ГО «Фундація жінок пасічниць».

⏰Дедлайн - до 31.07.2024.

Учасники програми матимуть можливість пройти серію освітніх тренінгів для розвитку свого господарства від кращих фахівців ринку.

По завершенню тренінгів, ті, хто покажуть найкращі результати під час перевірки знань, зможуть отримати грошову допомогу у розмірі 40 500 грн. на відновлення господарської діяльності та розвиток виробництва.

За підтримки продовольчої та сільськогосподарської організації ООН та Фонду відновлення українських громад.Фото без опису