ВАУЧЕРИ НА ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ ВІД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!

Дата: 24.06.2024 10:23

Фото без опису🔍 У сучасному світі постійний розвиток і вдосконалення професійних навичок стають невід'ємною частиною успішної кар'єри. Ми пропонуємо унікальну можливість для тих, хто прагне здобути нові знання або перекваліфікуватися, – ваучери на професійне навчання.

Що таке ваучери на навчання?

📜 Це фінансовий документ, який надає право безкоштовно отримати нову професію або підвищити кваліфікацію. Завдяки цьому інструменту, кожен бажаючий має можливість отримати якісну освіту без додаткових витрат.

Хто може отримати ваучер?

✅ Вік 45+

✅ Учасник(ця) бойових дій

✅ Особа з інвалідністю

✅ Внутрішньо переміщена особа

✅ Звільнений(а) з військової служби

✅ Особа з встановленим фактом позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України

✅ Особа, яка отримала поранення, контузію, каліцтво або захворювання в період воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях під час служби, трудової та іншої діяльності, проживання на відповідній території

Переваги ваучерів:

💰 Фінансова підтримка: Ваучер покриває вартість навчання до 30 280 гривень. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, різниця сплачується самостійно.

📚 Широкий вибір спеціальностей: Понад 70 затребуваних професій.

🏫 Гнучкість навчання: Навчання в різних ліцензованих закладах освіти.

🚀 Підвищення конкурентоспроможності: Отримані знання допоможуть вам залишатися конкурентоспроможними на ринку праці.

Як отримати послугу?

Заповніть онлайн форму на отримання послуги.

Заповнена заявка автоматично відправляється до відповідного центру зайнятості.

Очікуйте повідомлення від кар'єрного радника про подальші кроки на вказані електронну адресу та контактний номер телефону.

Офлайн

Ви можете звернутися до найближчого центру зайнятості та отримати особисту консультацію щодо отримання ваучера на навчання.

Після проходження навчання Ви отримаєте диплом про освіту державного зразка.

⏳ Опрацювання послуги: до 3 робочих днів

Сумська обласна служба зайнятості постійно працює над тим, щоб кожен мешканець регіону мав доступ до якісної освіти і професійного розвитку. Ваучери на навчання – це лише один з інструментів, який допомагає забезпечити стабільне майбутнє для кожного.

Не втрачайте можливість змінити своє життя на краще! Зробіть крок назустріч новим можливостям вже сьогодні! 🌟

📲 Дізнайтеся більше на нашому сайті: https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher