СУМСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЄ НЕ ТІЛЬКИ ДОПОМОГУ В ПОШУКУ РОБОТИ, АЛЕ Й ЦІЛИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ДОСЯГТИ НОВИХ ВИСОТ У КАР'ЄРІ

Дата: 31.05.2024 16:01

Фото без опису🔍 Пошук роботи: Найбільша база вакансій, яка постійно оновлюється. Ви можете знайти роботу своєї мрії швидко та легко. Просто зверніться до нашого консультанта або скористайтеся онлайн-платформою.

📚 Навчальні курси та тренінги: Хочете підвищити свою кваліфікацію або змінити професію? Ми пропонуємо безкоштовні курси та тренінги, які допоможуть вам опанувати нові навички та знання. Не втрачайте шанс розвиватися!

👨‍🏫 Кар'єрне консультування: Наші професійні консультанти допоможуть вам скласти ефективне резюме, підготуватися до співбесіди та визначити найкращий шлях для вашого кар'єрного розвитку.

🌍 Послуги для роботодавців: Шукаєте кваліфікованих працівників? Ми допоможемо вам знайти найкращих кандидатів, які відповідають вашим вимогам. Разом ми створимо успішну команду!

🏢 Стажування та працевлаштування молоді: Для молодих спеціалістів ми пропонуємо програми стажування, які допоможуть набути практичного досвіду та знайти першу роботу.

🤝 Підтримка для ветеранів: Ми надаємо спеціальні програми підтримки для ветеранів, допомагаючи їм адаптуватися до цивільного життя та знайти гідну роботу.

🚀 Інноваційні проекти: Ми постійно працюємо над новими проєктами, які покращують процес пошуку роботи та підвищують ефективність нашої роботи.

💰 Гранти: Ви знаєте про можливість отримання грантів для започаткування власного бізнесу чи розвитку підприємництва? Державна служба зайнятості надає інформацію та підтримку у пошуку та отриманні грантів. Не втрачайте можливість втілити свої бізнес-ідеї в життя!

Не зволікайте! Звертайтесь до Державної служби зайнятості вже сьогодні та скористайтеся всіма перевагами, які ми пропонуємо. Ваш успіх – наша головна мета! 🌟

📲 Для консультацій та вирішення питань, звертайтеся до безкоштовного call-центру ☎️ (𝟎𝟒𝟒) 𝟐𝟒𝟒 𝟗𝟒 𝟐𝟐

💬 Онлайн-підтримка також доступна у Телеграмі: https://t.me/sumyosz

Ми разом із вами на шляху до нових можливостей! 🎓