ВЕСЕЛО, ГАМІРНО ТА ЗАВЗЯТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 31.05.2024 15:40

Фото без опису👧👦 Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свою країну.

Тож сьогодні, в останній весняний день, напередодні літа, організовано свято для всіх дітей громади. Сподіваємось, всі, хто прийшов на святковий захід отримали позитивні емоції та гарний настрій, а особливо - діти!