НЕ ПРИПИНЯЄМО ДОПОМАГАТИ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ухвалено ряд рішень щодо надання грошових допомог жителям Липоводолинської громади.
Зокрема, відповідно до Програми соціального захисту населення на 2024 рік та Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Липоводолинської селищної ради на 2024-2025 роки, матеріальну допомогу надано:
- жительці села Яснопільщина, яка досягла сторічного віку, встановлено стипендіальну виплату в розмірі 600 гривень на місяць, що становить не менше 25% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
- 3-м особам, хворим на ниркову недостатність, які проходять процедуру гемодіалізу, надано допомогу в розмірі по 25 тис. грн. кожному;
- 3-м дітям загиблих Захисників України встановлено щомісячну матеріальну допомогу в розмірі по 1000 грн на кожну дитину;
- 2-м військовослужбовцям надано матеріальну грошову допомогу на лікування по 7 тис. грн. кожному;
- 14 жителям громади, які зареєстровані (постійно проживають) на території Липоводолинської громади надано матеріальну допомогу на лікування та подолання складних життєвих обставин на загальну суму 50 тис. грн.
Продовжуємо працювати та допомагати!