ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ВШАНОВУЄ ПОДВИГ ЗАХИСНИКІВ: 80 РОКІВ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД НАЦИСТСЬКОЇ НАВАЛИ

Дата: 09.09.2023 11:12

Фото без описуЩороку 9 вересня відзначається знаменна дата – День визволення Липової Долини від нацистських загарбників. Саме цій даті приурочене покладання квітів до Меморіального комплексу в селищі Липова Долина.

Цього дня ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни та виконав свій священний обов’язок – захищати від загарбників свій рідний край.

І у цей важкий для України час подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у боротьбі з російськими окупантами. Ми не забуваємо тих, хто захистив нашу землю тоді і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і свободу.

Слава Українським Героям!

Слава нашим Захисникам та Захисницям!