ЧЕРГОВУ ВИДАЧУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПРОВЕДЕНО РОДИНАМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ВПО

Дата: 05.08.2022 15:11

280 продуктових наборів, які раніше надійшли від Роменського районного гуманітарного штабу в рамках організації Міжнародного грантового гуманітарного проєкту Word Central Kitchen, було видано сьогодні Гуманітарним штабом Липоводолинської селищної ради.

Такі пакунки отримали 104 родини військовослужбовців, які несуть службу в лавах ЗСУ та 176 сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які проживають в смт Липова Долина, селах Червоногірка та ПобивФото без описуанка.

Також сьогодні у приміщенні Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (спортивна зала) під час видачі продуктових наборів внутрішньо переміщені особи мали нагоду поспілкуватись із представниками Благодійного фонду «Право на захист». Правова консультація проводилась Інною Артемчук із внутрішньо переміщеними особами з питань виплати адресної допомоги та компенсації виплат на комунальні послуги та інших питань. Також присутнім роз’яснено порядок реєстрації на сайті є-Допомога.