ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19

Дата: 22.07.2021 11:39

Фото без опису

21 липня проведено друге щеплення вакциною AstraZeneca 110 громадянам. Це 10 жителів с. Байрак, 10- Яганівка, 10 -Яснопільщина, 10 – Беєве, 20 жителів с. Московське, 30 – с. Суха Грунь, 20 – смт Липова Долина.

39 громадянам введено другу дозу вакцини «СoronaVac» (виробництво Китай) жителям смт Липова Долина.

Сьогодні, проведено перше щеплення  Vaccines (вакцина проти гострої   респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2) вакцина «Модерна» COV-19 (Moderna). Виробник: Moderna, United Stаstes) 30 жителям с. Синівка, 15 – с. Подільки та 15 – с. Підставки.

Наразі, загальна кількість вакцинованих становить 1722 особи, із них отримали друге щеплення -874.

Нагадуємо: в Україні розпочато 5 етап вакцинації – вакцинація всіх охочих старше 18 років.

Зателефонуйте своєму сімейному лікарю та запишіться на вакцинацію.

Вакцинація надійно запобігає тяжкому перебігу та смертності!

Приєднуйтесь до вакцинованих.