ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ

Дата: 09.06.2021 11:53

Фото без опису8 червня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до святкування Дня селища Липова Долина та 25-ї річниці Конституції України.

Присутні на засіданні обговорили питання організаційно-методичного забезпечення, підготовки культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів, нагородження грамотами почесних жителів, а також визначили місця-локації, де планують їх проводити.

Підсумовуючи засідання оргкомітету, перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК та секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО закликали всіх до активної співпраці. Наступне засідання планується провести на наступному тижні.