ВІДБУЛИСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.01.2021 16:28

Фото без описуСьогодні, 19 січня 2021 року відбулись засідання постійних комісій Липоводолинської селищної ради з питань:

- бюджету, фінансів, планування, соціально- економічного розвитку і управління комунальною власністю;

- освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення;

- регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою.

Під час засідань членами постійних комісій було розглянуто та опрацьовано 31 питання. Засідання супроводжувалися активним обговоренням проєктів рішень порядку денного. Особливу увагу було звернуто на питання з «голосу» голови селищної ради Володимира ШТАНЬКА щодо доцільності формування переліку земельних ділянок, права на які будуть виставдлені на аукціон (земельні торги). На даний час проводиться перереєстрація 650 земельних ділянок. В подальшому буде визначено їх цільове призначення (для ведення особистого селянського господарства та інші цілі, що сприятимуть розвитку сільського господарства в громаді). Прийняття даного рішення дозволить сформувати резерв земельних ділянок, частину з яких можна буде передати громадянам для городництва. Дане питання депутати винесли на розгляд сесії селищної ради.

По завершенню комісій питання з яких рішення принято, рекомендовано винести на  розгляд сесії. Напрацьовані рішення та рекомендації членів постійних комісій будуть враховані під час засідання сесії Липоводолинської селищної ради, що відбудеться 21 січня 2021 року.